


Надувной односпальный матрас Bestway 67929 188 x 99 x 30 см со встроенным насосом на батарейках.
1 299 ₴
- Готово к отправке
- Код: 67929
Bestway 188 x 99 x 30 см Tritech Air Mattress Twin Built-in Battery Pump
Опис виробу
Прокидайтеся оновленими та бадьорими на надувному матраці Bestway® Tritech™! Це двоспальне ліжко гарантує міцність, довговічність і комфорт протягом усієї ночі. Його компактний розмір і вбудований насос роблять його швидким і зручним у використанні, коли вам це потрібно.
Міцна конструкція:
завдяки зручній поверхні для сну та міцній конструкції чудовий нічний сон не за горами. Внутрішня структура цього ліжка виготовлена з матеріалу Tritech, що забезпечує довговічність і міцність, а також дозволяє матрацу зберігати ту саму форму незалежно від того, скільки разів його надувають і спускають. Цей матеріал, спеціально розроблений для міцності, мінімізує втрату повітря протягом ночі. Спеціальний матеріал Tritech підвищує внутрішній опір розтягуванню та забезпечує рельєфну підтримку для нічного комфорту. Цей міцний, перевірений на навантаження матеріал може витримати всю вагу та рухи, пов’язані з чудовим нічним сном.
Просте налаштування:
для вбудованого повітряного насоса потрібні 4 батареї D Cell (не входять у комплект) і він надуває матрац за 2 хвилини, щоб він був готовий спати, коли ви. Вранці клапан швидкого спуску повітря дозволяє легко зняти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Цвет | Серый |
| Комплектация насосом | Да |
| Тип насоса | на батарейках |
| Максимально допустимая нагрузка | 136 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 188 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Высота | 30 мм |
| Вес | 4 кг |
- Цена: 1 299 ₴



