Кошик
1948 відгуків
Інтернет-магазин INTEX-UA

Надувні ігрові центри та батути intex

в виде галереив виде списка

Зростаючи і розвиваючись, дитина пізнає світ, граючи. Він стає більш спритним, сильним. вчиться координувати свої рухи. Завдання батьків – забезпечити йому безпечне місце для ігор, в якому він зможе знайти застосування своїй енергії.

Одні з найбільш оптимальних способів вирішувати цю задачу – придбати дитячий надувний ігровий центр. Правильно підібраний, він дозволить дитині в будь-який час року отримувати радість від активних ігор.

Дитячий надувний ігровий центр можна використовувати як дитячий батут, а також наповнити його спеціальними кулями («сухий басейн») або в літній час перетворити у водний ігровий центр.

В нашому інтернет-магазині «Intex-ua» представлений широкий асортимент дитячих надувних ігрових центрів Intex різних модифікацій, розрахованих на дітей різного віку, а також в широкому ціновому діапазоні.

Продукція фірми Intex, що спеціалізується на виготовленні надувних виробів, виготовлена з високоякісних, високоміцних матеріалів, давно завоювала широку популярність на світовому ринку. Не становлять винятку і різноманітні дитячі надувні ігрові центри Intex.

Багато дитячі надувні ігрові центри Intex обладнані надувними гірками, будиночками, наметами, а також являють собою міні-майданчик для ігор в дитячий баскетбол. Для невеликих приміщень можна підібрати дитячий надувний ігровий центр, розрахований на одного-двох дітей, для розміщення у великих приміщеннях або у дворі – ігрові центри, в яких може проводити час, ціла компанія маленьких друзів.

Але, при всій великій кількості різноманітних моделей дитячих ігрових надувних центрів, основним критерієм при виборі повинна стати його безпеку для дитини. Крім відповідності санітарним і гігієнічним вимогам , що пред'являються до продукції дитячого призначення, дитячий надувний ігровий центр повинен  відповідати вагою та віком дітей. Превышение максимально допустимого веса нагрузки чревато ушибами и травмами ребенка, и так же небезопасно использование для маленьких детей игровых центров, которые рассчитаны на детей старшей возрастной группы.

Правильно подобранный, детский надувной игровой центр принесет много радости его маленьким хозяевам. Необходимо лишь помнить, что главная ответственность за безопасность ребенка при использовании детского надувного игрового центра лежит на взрослых. Особенно это касается безопасности маленьких детей в случае, если детский надувной игровой центр используется как водный. Не выпускайте детей из поля зрения во время их игр в водном игровом центре.

При соблюдении несложных правил детский надувной игровой центр будет долго и исправно радовать вашего ребенка. Не перекачивайте надувной центр воздухом, аккуратно обращайтесь вблизи него с острыми предметами и берегите его го домашних животных.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner