Кошик
1948 відгуків
Інтернет-магазин INTEX-UA

Надувні вироби

в виде галереив виде списка

Надувні вироби для дітей і дорослих користуються популярністю багато років. Сьогодні їх асортимент значно розширено, вони стали більш різноманітними і цікавими в розважальному плані. Виготовлені з сучасних безпечних матеріалів (синтетичний каучук, поліхлорвініл, поліестер), вони можуть застосовуватися для дітей різного віку, починаючи з самого раннього такого.

Різноманітний асортимент

В каталозі надувних виробів нашого інтернет-магазину представлені:

Переваги

Широкий ціновий діапазон дозволяє підібрати надувні вироби клієнтам різних соціальних категорій. Їх затребуваність серед покупців пояснюється наступними перевагами надувних виробів:

  • велике різноманіття товарів;
  • для складання і установки не потрібні особливі навички;
  • мобільність – у зібраному вигляді займають небагато місця, легко перевстановити на інше місце або перевезти на дачу, на річку, на морі;
  • у багатьох виробах вмонтовані герметичні заслінки, що виключають можливість самовільного випускання повітря;
  • універсальність застосування в будь-якому місці, яке не вимагає особливої підготовки;
  • легка експлуатація та догляд;
  • при пошкодженні легко провести відновлювальні роботи за допомогою спеціального ремкомплекту.

Популярні товари

Серед представлених товарів даного розділу найбільш багатоцільовими продуктами є надувні ігрові центри, які виконані у вигляді замків, будиночків, машин, тварин. Вони оснащені фонтанами, гірками, спортивними міні-майданчиками, можуть заповнюватися водою і перетворюватися в басейн. Це цілий величезний світ для маленької дитини, де він може грати з друзями, не відволікаючи батьків. Надувні центри безпечні для дітей: їх м'які форми відмінно захищають від ударів при падінні.

Самый востребованный товар нашего магазина – надувные бассейны, особенно бассейны «Интекс», изготовленные из многослойного ПВХ, отличающиеся надежной прочностью. В зависимости от размеров и комплектации можно купить надувной бассейн разных конфигураций, как для детей, так и для всей семьи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner