Кошик
1993 відгуків
Інтернет-магазин INTEX-UA

Плавальні круги, жилети, нарукавники

в виде галереив виде списка

В спекотний літній день діти дуже люблять плавати і грати у воді. Добре, якщо ви навчили дитину плавати, але, по-перше, навіть просто триматися на воді вміють далеко на всі діти, а по-друге, вони все одно дуже люблять різні допоміжні засоби, з допомогою яких можна триматися на плаву – дитячі надувні кола, дитячі нарукавники і дитячі надувні жилети.

Головне правило, пред'являється дитячим надувним аксесуарів – їх безпеку. Це означає, надувне виріб повинен міцно тримати повітря і мати надійні клапан і шви.

до Речі, при покупці надувного кола, нарукавників або надувного жилета зверніть увагу на шви. Вони повинні бути пропаянными. Якщо проклеєні шви просто, таку річ можна назвати якісною, і краще не ризикувати безпекою дитини.

Надійні надувні круги, нарукавники і жилети виготовляються із щільного прогумованого матеріалу. Тонкий вініл, безумовно, привабливий зовні, але гірше витримує навантаження при активних дитячих іграх у воді.

Безсумнівний плюс моделі дитячого надувного кола дитячих нарукавників і дитячого надувного жилета – наявність більш ніж однієї камери. Якщо одна з камер з якоїсь причини спустить повітря, дитини буде тримати на воді друга камера. Природно, в кожній камері повинен бути свій клапан. Причому зверніть увагу на ковпачок надувного плавзасобу – він повинен бути з'єднаний з клапаном. Так ковпачок не загубиться.

Вибирайте плавальний засіб, яке точно підходить дитині за розміром. Якщо надувний круг нарукавники або надувний жилет будуть великі, дитина може ненавмисно вислизнути з них. Якщо ж малі = вплив сонця і вологого середовища призведе до натертостям і запалення. Зокрема, дитячі надувні жилети Intex можна використовувати з дворічного віку малюка, а надувні нарукавники розраховані на вік старше 3-х років. На більш ранній вік вони не розраховані.

Крім того, перевірте, чи надійно працюють клапани, ковпачки на клапанах та застібки, які фіксують, наприклад, надувний жилет на дитину. Добре, якщо дитячий надувний жилет Intex оснащений підголовником, він допомагає тримати голову дитини вище рівня води.

Розмір надувних нарукавників діляться на дві категорії:

- для дітей 3-6-ти років:  23 х 15 см, 19 х 19 см,

для детей 6-12 лет (вес – 30-60 кг) 30 х 15 см, 37 х 22 см.

При покупке надувного круга обратите внимание на инструкцию: в ней должен быть указан возраст или вес ребенка, на которого рассчитано надувное изделие. Ориентировочно надувные круги делятся на три вида по размеру:

- диаметр надувного круга 50 см -  для детей 2-3-х лет,

- диаметр надувного круга 51-61см – для детей 3-6 лет.

- диаметр надувного круга более 61 см – для детей старше 6 лет.

Специалисты не советуют покупать надувной круг детям, которые не умеют сами плавать. Если надувной круг по какой-то причине слетит в ребенка, то ребенок должен суметь продержаться на воде хотя бы какое-то время.

Вперше куплений надувний круг наповніть повітрям і деякий час потримайте ан відкритому повітрі – коло перестане пахнути гумою і стане пружним.

Не соромтеся задавати питання по представленим товарам нашим консультантам. Співробітники интернет-магазина «Intex-ua» із задоволенням прийдуть вам на допомогу, щоб вибрати найкращу для вас модель.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner