Кошик
2223 відгуків
Інтернет-магазин INTEX-UA

Насоси intex

в виде галереив виде списка

Необхідне доповнення до будь-якого надувному виробу – насос, який наповнює це виріб повітрям. Як розібратися в їх різноманітті і вибрати найбільш підходящий для вас? Давайте оцінимо переваги і недоліки всіх видів існуючих зараз насосів для надувних виробів.

Найбільш простий з насосів – ручний або ножний насос, у народі їх ще називають «жабами». Відповідно, це і найдешевший варіант. Об'єм ножних або ручних насосів складає, як правило 3-5 л, вони легкі, займають мало місця і не вимагають джерела електроживлення для своєї роботи. Єдиний (але у деякий випадках, наприклад, при використанні їх літніми людьми, – труднопрохідний) недолік – їх застосування вимагає певних фізичних зусиль і часу.

Електричні насоси, безумовно, набагато зручніше. Вони міцні, довговічні, надійні. За кілька хвилин електронасос наповнює повітрям надувне ліжко навіть самого великого розміру при повній відсутності будь-яких ваших фізичних зусиль, достатньо лише підключити його до джерела електроживлення – на 220 або 12 Вольт. Перші включаються у звичайну розетку електромережі, другі підключається до бортової мережі автомобіля.

Багато моделей електронасосів працюють також на спуск повітря з надувного вироби, що також економить сили і час.

Крім того, промисловістю випускаються електронасоси, які  працюють від акумулятора. Вони зручні у використанні на природі, на пляжі – у місцях, де немає джерела електроживлення. Їх заряду вистачає надовго, як мінімум на кілька годин, і вони відмінно накачують будь надувні вироби – м'ячі, надувні матраци, надувні круги і т. п.

Ще один «підвид» насосів – моделі, які працюють від батарейок. До недоліками таких насосів можна віднести їх більш повільну роботу і досить велика витрата енергії – для накачування повітрям, приміром, надувного матраца і надувного човна потрібно мати в запасі як мінімум кілька батарейок.

Найбільшою популярністю у покупців користуються універсальні електронасоси, для роботи яких можуть бути використані різні джерела харчування – і звичайні електророзетки 220 В, і прикурювач в автомобілі – і які одночасно мають вбудований акумулятор. Це потужні моделі, які працюють швидко і надійно.

Всі види насосів, за виключення ручного, також поділяються на вбудовані та зовнішні. Особливо зручні вбудовані електронасоси у великогабаритних надувних виробах, наприклад. в надувних ліжках. Плюси вбудованого електронасоса очевидні – досить включити виріб в розетку, і через кілька хвилин готове повнорозмірне спальне місце. До мінусів відноситься більший вага такого надувного вироби – його краще використовувати як тимчасове або стаціонарне спальне місце вдома або ж використовувати для перевезення автомобільний транспорт. Крім того, будь-які вироби з вбудованими електронасосами категорично не можна використовувати на воді.

Консультанти нашого інтернет-магазини «Intex-ua» допоможуть вам вибрати найбільш підходящу для вас модель насоса для надувних виробів, звертайтеся за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner