Кошик
1948 відгуків
Інтернет-магазин INTEX-UA

Хімія для догляду за водою в басейні

Щоб насолоджуватися чистою і прозорою, безпечною для здоров'я водою басейну, її потрібно очищати й знезаражувати. Цей процес буде простим і не вимагає зусиль, якщо ви будете вчасно і правильно застосовувати спеціально для цих цілей створені препарати. Відмінно зарекомендували себе хімічні препарати фірми Intex, які дозволяють швидко, ефективно і, що важливо, безпечно продезінфікувати воду басейну і підтримувати її чистоту, прозорість, а також регулювати жорсткість.

Асортимент хімії для басейнів Intex широкий, і в залежності від часу і матеріальних засобів ви можете вибрати різні засоби, які допоможуть вам у догляді за водою вашого басейну.

Дія препаратів для знезараження води в басейні грунтується на хімічних реакціях за участю активного кисню, брому і хлору. Вони випускаються в різних видах і формах застосування.

Відмінно зарекомендувало себе і надійне засіб – хлор. Сучасні препарати на основі хлору ефективні проти позеленіння води і утворення водоростей (з-за яких стають слизькими дно і стінки басейну) і при цьому не дають запаху активного хлору. Випускаються в рідкому вигляді і у вигляді таблеток.

Препарати для дезінфекції поділяються на два види: швидкорозчинні і медленнорастворімие. Швидкорозчинні препарати призначені як для первинної (шокової) обробки, так і для подальшої регулярної дезинфекції. Для первинної обробки потрібно з допомогою інструкції визначити необхідну для даного обсягу води кількість препарату, розчинити його у відрі з водою і вилити у воду по периметру басейну, після чого включити систему фільтрації для перемішування.

Медленнорастворімие препарати не призначені для первинної обробки, вони перманентно забезпечують підтримання дезинфікуючих речовин у воді басейну в певній кількості. Вони поміщаються в дозатор (скімер, хлорінатор) і, повільно розчиняючись, надходять у воду басейну.

Для цього дуже зручний і багатофункціональний спеціальний поплавець-дифузор. Плаваючи у воді басейну, він безперервно додає в неї необхідну кількість препаратів, які виробляють весь комплекс догляду за водою басейну – освітлюють її, знищують спори водоростей і мікроорганізмів і т. п.

Багато людей, з упередженням ставляться до слова «хімія», намагаються замінити її природними препаратами, але, на жаль, досягти необхідної чистоти води іншим способом не можна. Препарати фірми «Intex» перевірені часом і досвідом багатьох людей, вони одні з найбільш затребуваних у світі. Тому ви цілком можете довіряти якості виробленої фірмою Intex продукції.

 

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner