Кошик
2223 відгуків
Інтернет-магазин INTEX-UA

SUP-BOARD

в виде галереив виде списка

Зараз серфінг на Сапі придбав таку популярність, що ціла індустрія працює на створення і технологічний розвиток нових пристосувань. А індустрія спорту в свою чергу, проводить світові чемпіонати, які потребують серйозної підготовки та інвестицій у цей дозвілля.

Отже, що ж являє собою САП-борд? Це надувна дошка, оснащена плавниками для спрямованого ковзання. Вона виготовлена з багатошарового матеріалу, що дозволяє накачувати його повітрям з достатнім рівнем тиску для її жорсткості та стійкості. І не обов'язково бути спортсменом, щоб осідлати хвилю. Світові виробники розробили широку лінійку САПов як для профі, так і для любителів.

Для тех, кто только собирается знакомиться с САПом, производится самый распространённый вид – это тревел (travel) доски. Они также называются «прогулочные», просты и доступны для массового катания, что и объясняет их популярность. Такие сапы весят 10-15 килограмм, шире профессиональных, 12-15 см толщиной и их форма адаптирована под удобное и плавное скольжение. Если вы обладаете достаточным весом, то их тоже можно использовать и для серфинга, хотя в ограниченном варианте.

Тому їх використовують для прогулянок по морю або річці, водної гладі з невеликою хвилею. А що ще потрібно для ідеального літнього відпочинку? Активний відпочинок, засмага і неперевершені морські пейзажі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner