Кошик
1948 відгуків
Інтернет-магазин INTEX-UA

Сімейні (наливні) басейни

в виде галереив виде списка

Літні спекотні дні – це сезон купання, плавання, відпочинку на березі водойми. Але не у всіх в силу різних причин є можливість вибратися не тільки на морі, але і просто до річки або озера. На щастя, можливість відпочити, поплавати в чистій, освіжаючої воді, не переживаючи з приводу її забруднення та не виїжджаючи за межі приватного будинку або дачі, сьогодні є у кожного – достатньо купити наливна басейн. Не витрачаючи багато часу і сил ви отримуєте чудову можливість для всієї сім'ї насолодитися водним відпочинком.

У чому переваги наливної басейну перед каркасним? Насамперед – в простоті установки і мобільності. Якщо в цілому каркасні басейни мають більший обсяг витримують велике навантаження, вони зручні у використанні у разі, якщо ви постійно ними користуєтеся, тобто постійно чи довго живете там, де вони встановлені. Якщо ж ви приїжджаєте на дачу лише на вихідні і у вас немає можливості постійно доглядати за басейном протягом тижня або витрачати кожен раз час на його установку, вам підійде саме наливна басейн, який встановлюється за 10-15 хвилин і не вимагає вашої участі, крім як накачати повітрям верхнє кільце басейну, який, піднімаючись по мірі наповнення повітрям, піднімає за собою і стінки басейну. Об'єм повітря в кільці наливної басейну невеликий, тому навіть при накачуванні ручним насосом вам не буде потрібно багато часу і сил.

Крім того, наливні басейни набагато легше каркасних, оскільки до їх складу не входять металеві опори, а тому також і займають менше місця при зберіганні і перевезенні.

Що потрібно знати, щоб купити наливна басейн надійний, комфортний і довговічний?

Розмір наливної басейну залежить від того, яка кількість людей буде ним користуватися одночасно, а також вік дітей. Зверніть увагу: не можна залишати без уваги і контролю дітей, коли вони знаходяться в басейні!

В зависимости от размеров бассейна вам понадобятся аксессуары для него – насос для накачивания воды, лестница, тент и т.п. А также, в зависимости от того, насколько чистая вода в водопроводе на вашем участке или как долго она будет находиться в бассейне без смены - препараты для очистки и дезинфекции воды.

Для детей производится множество наливных бассейнов небольшого объема с горками, фонтанчиками, навесами от солнца и т.п. Размер многих из них позволяет также и взрослым вполне комфортно расположиться рядом с детьми и играть с ними или присматривать за их играми, одновременно наслаждаясь прохладой чистой воды.

Желаем вам удачных покупок в нашем интернет-магазине «Intex-ua»!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner