Кошик
2223 відгуків
Інтернет-магазин INTEX-UA

Хлоргенератори

Після покупки і установки домашнього басейну вам потрібно буде перейматися чистотою води в басейні. На жаль, звичайна водопровідна вода містить не тільки безліч механічних домішок, які відсіваються фільтром, але і величезна кількість мікробів і бактерій, шкідливих для здоров'я. Крім того, занесені пилом, у воду басейну потрапляють спори водоростей, від чого на стінках і дні басейну утворюється неприємна слиз. З усіма цими проблемами справляються спеціальні хімічні препарати, призначені для дезінфекції та знезараження води. Спеціальні агрегати – хлорнегенераторы – призначені для автоматичного виконання більшій частині цієї роботи.

В інтернет-магазині «Intex-ua» ви можете купити хлоргенератори фірми «Intex» - одного зі світових лідерів виробників надувних виробів і аксесуарів для них.

Хлоргенератори Intex випускаються в різних видах комплектації. Для використання звичайного хлоргенератора Intex потрібне встановлення будь-якого виду фільтруючого насоса – картриджного або пісочного (насоси для маленького обсягу басейнів не підходить із-за недостатності їх потужності). А хлоргенератори Intex, суміщені з картриджних або пісочним насосом, повністю укомплектовані для роботи і не вимагають підключення додаткових пристроїв.

Єдиний матеріал, який потрібен для роботи хлоргенератора – сіль. У нашому інтернет-магазині «Intex-ua» ви також можете її придбати. Хлоргенератор поділяє сіль на дві складових - хлор і соду. Хлор не тільки знищує бактерії і водорості, але і нейтралізує безліч інших шкідливих органічних речовин. При використанні хлоргенератора вам потрібно набагато рідше міняти воду в басейні, вона залишається чистою, прозорою і, головне, безпечною для здоров'я.

Еще один немаловажный плюс: в отличие от хлора, выпускаемого в таблетках, гранулах или в жидком виде, вырабатываемый хлоргенератором Intex хлор не раздражает кожу и глаза, не пересушивает волосы, поэтому купаться в воде, очищенной хлоргенератором Intex, намного приятнее.

 

 

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner