Кошик
1994 відгуків
Інтернет-магазин INTEX-UA

Дитячі автокрісла

в виде галереив виде списка

Закон України наказує дитині у віці до 12 років перебувати в автомобілі тільки в дитячому автокріслі, тому що будь-які дорожні інциденти – різке гальмування, поворот, не кажучи вже про аварійну ситуацію, - є для маленької дитини набагато більш серйозну небезпеку, ніж для дорослого. Тому питання купувати чи дитяче автокрісло, перед батьками не варто. Якщо у вас є дитина і автомобіль, ви відповідно до законодавства зобов'язані купити дитяче автокрісло або взяти його у прокат чи придбати яким-небудь іншим способом. Питання в тому, яке саме дитяче автокрісло краще вибрати.

На першому місці, природно, постає питання надійності дитячого автокрісла. Все дитячі автокрісла, представлені в нашому інтернет-магазині «Intex-ua», відповідають вимогам українського законодавства та сертифіковані згідно європейського стандарту безпеки ЕСЕ R44/04.

Міцність і надійність дитячого автокрісла залежить найбільшою мірою від матеріалу, з якого виготовлений його каркас. Металеві міцні каркаси зараз практично вийшли з ужитку з-за їх великої ваги, і на зміну їм прийшли відмінно зарекомендували себе каркаси з ударостійкого пластику. У «тіло» такого каркаса встановлена спеціальна полістирольна прокладка, у разі удару розподіляє і поглинаюча енергію.

Важливу роль також відіграє якість ременів безпеки, застібок і кріплень. Для дітей наймолодшого віку використовуються п'ятиточкові ремені безпеки з м'якими накладками-подушечками, які утримують дитину надійно і дбайливо. Діти старшого віку, як правило, фіксуються штатними ременями автомобіля.

Розмір дитячого автокрісла залежить від віку і росту дитини. Стандартна європейська класифікація дитячих автокрісел виглядає так?

Група крісел    Вага дитини    Приблизний вік дитини
0                         0-10 кг                      0-1 рік
0+                       0-13 кг                      0-1,5 року
1                         0-18 кг                      1-4 роки
2                         15-25 кг                    3-7 років
3                         22-36 кг                    6-10 років

Великий популярністю користуються універсальні дитячі автокрісла - трансформери, які призначені для використання протягом тривалого часу, тобто, для дітей різних вікових груп. Практичність і економія грошових коштів – очевидні причини, по яких багато батьків віддають перевагу купити дитяче автокрісло-трансформер.

Обычно детское автокресло устанавливается на заднем сиденье по ходу или против хода движения автомобиля. Обратите внимание: установка детского автокресла не переднем сиденье возможна только при отключенной опции подушки безопасности!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner