Кошик
1865 відгуків
Інтернет-магазин INTEX-UA

Манежі дитячі, манежі-ліжка

Чим старше стає ваш малюк, тим вона стає активнішою і тим більше йому потрібно спілкування. Ці два чинники є причиною того, що маленькі діти часто категорично відмовляються залишатися у своєму ліжечку, якщо мамі потрібно зайнятися домашніми справами. Який вихід можна знайти в цій ситуації? Купити дитячий манеж – легку конструкцію, яку можна швидко переставити або перенести в будь-яку кімнату, в якій дитина може лежати, сидіти, повзати, ходити, тримаючись за борти, грати з іграшками і одночасно постійно бачити маму, перебувати в контакті з нею.

Звичайно, дитячий манеж – допоміжний засіб, і дитина не повинна перебувати в ньому довго. Оптимальний час – 20-40 хвилин, після чого потрібно поміняти «місце перебування» дитини – пограти з ним за межами манежу, винести на прогулянку і т. п. В такому випадку дитячий манеж не буде викликати у малюка негативних емоцій. Тим більше, він постійно може не тільки чути, але і бачити маму.

Як вибрати дитячий манеж?

Як правило, коли мова йде про товари дитячого призначення, на першому місці – безпека для дитини. Тому перш за все зверніть увагу на стійкість дитячого манежу. Він повинен "протистояти спробам розкачати його і перетворити на рухоме засіб.

Також дуже важливо відсутність гострих кутів і можливості відкрутити або від'єднати дрібні деталі.

Якщо ви збираєтеся купити складаний манеж (такі моделі дуже зручні тим, що в складеному вигляді займають мало місця і їх легко перевозити при необхідності), перевірте надійність замикаючого механізму, який фіксує дитячий манеж в розкладеному вигляді.

Як правило, дитячі манежі мають коліщатка для легкості переміщення по будинку. Переконайтеся, що вони обладнані надійними стопорами.

Як правило, стінки дитячого манежу сітчасті, щоб мама і малюк могли бачити один одного. Цей варіант хороший тим, що, впавши, дитина не може вдаритися об стінку і забитися, що постійно відбувається в манежах з твердими гратчастими бічними частинами. У будь-якому випадку зверніть увагу на те, що ширина отвору між планками решітки або ширина комірки сітки повинні бути такими, щоб ніжка або ручка, пальчик дитини не могли в них застрясть.

Многие детские манежи оборудованы различными приспособлениями для ребенка – кольцами, держась за которые, малышу легче передвигаться вдоль стенки манежа, игрушками, полочками для аксессуаров по уходу за ребенком и т.п.

Приучайте ребенка к манежу постепенно. Поместив его в детский манеж, поиграйте с ним, предложите новую игрушку, а когда он увлечется игрой, займитесь своими делами. Если же вам нужно отлучиться из зоны видимости ребенка, обязательно продолжайте с ним общаться, чтобы он слышал ваш голос. И не оставляйте малыша без присмотра надолго даже в детском манеже.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner