Кошик
2223 відгуків
Інтернет-магазин INTEX-UA

Дитячі парти

в виде галереив виде списка

Починаючи з трьох-чотирирічного віку дитина потребує у своєму «робочому місці», де вона могла б займатися малюванням, читанням, розгляданням картинок, ліпленням, збиранням пазлів і т. д. – йому потрібна дитяча парта, оскільки її конструкція розроблено таким чином, щоб дитина під час своїх занять сидів в правильній позі, зберігаючи здорову правильну поставу, що надзвичайно важливо для маленького організму, що росте.

Тому, вибираючи вашій дитині дитячу парту, пам'ятайте про основні правила, яким має відповідати гарна дитяча парта.

Із зростанням малюка повинні стає вище сидіння і стільниця парти. Цьому відповідають дитячі парти-трансформери, які представлені в широкому асортименті в інтернет-магазині «Intex-ua». У них .не тільки є три положення висоти стільниці, але і п'ять положень висоти сидіння стільця. Деякі моделі парт-трансформерів розраховані на вік від 3-4-х до 10 років. 

Як правильно вибрати дитячу парту?

По-перше, слід орієнтуватися на таблицю відповідності висоти столу і стільчика росту дитини.

Зростання дитини

Висота стільниці

Висота сидіння стільця

менше 85 см

34 см

18 см

85-100 см

40 см

22 см

100-115 см

46 см

26 см

115-130 см

52 см

30 см

Вище 30 см

58 см

34 см

 

Обов'язкова вимога до дитячої парті – ергономічність, тобто, дитяча парта має бути зручною, комфортною для дитини, соотетствующей його раз заходам.

Якщо ви вибираєте парту для школяра, вам знадобиться модель з регульованим кутом нахилу стільниці - саме на нахиленою стільниці дитина повинна читати, писати і малювати.

Обов'язкова потрібна підніжка внизу парти – коли дитина ставить на  неї ноги, розвантажується його спина і поліпшується постава.

При покупці парти попросіть дитину сісти за неї. Зверніть увагу: за правилами дитина, сидячи за партою, повинен спиратися на обидві ноги, попу і обидві руки (на стільниці). При прямій спині відстань до зошита має становити 35 див. Така поза сприяє найменшій навантаженні на хребет і очі дитини.

Також поцікавтеся у продавця, з якого матеріалу зроблена дитяча парта. Вона повинна обов'язково мати гігієнічний сертифікат. Фарби, якими розфарбована парта, повинні бути гіпоалергенними.

Производители радуют и расцветкой, и различными модификациями детских парт – вы сможете купить детскую парту, на которой нанесены изображения героев из любимых детский фильмов, алфавит на русском и украинском языках, карта мира и различных животных и т.д. 

Многие детские парты оснащены специальными полочками, ящичками и т.п. Это помогает ребенку привыкать организовывать вещи на своем рабочем столе.

Наші співробітники допоможуть вам підібрати для вашої дитини найкращу для нього дитячу парту. Приємних вам покупок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner