Кошик
2223 відгуків
Інтернет-магазин INTEX-UA

Дитячі мольберти

в виде галереив виде списка

Відповідь на питання, чи слід купити дитячий мольберт дитині, далеко не однозначний для деяких батьків, які уявляють собі мольберт тільки як атрибут художника–професіонала. Дитині ж, який не вчиться навичкам малювання в художній школі або образотворчої студії, досить купити альбом і фарби або олівці, а вже місце для малювання він знайде – за столом або навіть на підлозі.

На самому використання дитячого мольберта не тільки робить для дитини процес малювання більш зручним, приємним – адже кут огляду власноруч створюваної картини дозволяє оцінити, «побачити» її більш повно, а тому процес малювання стає більш цікавим, захоплюючим -  але і дозволяє зберігати правильну поставу, що дуже важливо для розвивається дитячого організму. Адже Не дарма мольберт є одним з головних атрибутів професійних художників.

Дитячий мольберт в загальних рисах являє собою дошку для малювання, закріплену на ніжках. Деякі моделі мають дві дошки для малювання або двосторонню дошку Двосторонні дошки часто буваю багатофункціональними – з одного її боку можна малювати крейдою, а інша сторона покрита металевою пластиною, на яку кріпляться  магнітні букви і цифри і на якій можна малювати спеціальними фломастерами, які потім легко стираються.

Як правило, дитячий мольберт обладнаний різними поличками, тримачами для пляшок з водою або рисувальними приладдям.

Практично всі моделі дитячих мольбертів компактно складаються і не займають багато місця в квартирі.

Дитячі мольберти виготовляють, як правило, з пластмаси або дерева. Другі більш надійні і довговічні, але мають більшу вагу, а тому самому дитині буває важко переставити їх з місця на місце. Пластмасові мольберти мають легку вагу, вони привабливі зовні, а моделі відмінно зарекомендували себе фірм не поступається в надійності дерев'яним.

Дитячий мольберт, природно, потрібно вибирати з урахуванням росту дитини. «Працюючи» за мольбертом, малюк повинен стояти прямо, так, щоб йому не треба було нахилятися або тягнутися вгору, щоб намалювати що-небудь в нижній або верхній частинах мольберта. Багато виробників для того, щоб батькам не доводилося купувати нові і нові моделі дитячих мольбертів підрослому дитині, виробляють дитячі мольберти-трансформери, що «ростуть» разом з дитиною за рахунок збільшення довжини ніжок мольберта. Крім того, деякі дитячі мольберти-трансформери можуть розкладатися в дитячі парти. Такі моделі, безсумнівно, зацікавлять батьків, які живуть у скрутних житлових умовах.

В цілому дитячий мольберт стимулює маляти до творчої діяльності, сприяє розвитку координації, творчих здібностей, уяви. Діти люблять «творити» за дитячим мольбертом, це набагато цікавіше і зручніше, ніж малювати або вивчати букви і цифри за столом. Щоб переконатися в цьому, достатньо купити дитячий мольберт.

В нашем интернет-магазин «Intex-ua» вы можете купить детский мольберт. Обращайтесь к нашим консультантов, они помогут вам выбрать модель, которая будет не один год радовать вашего ребенка и способствовать его гармоничному развитию.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner