Кошик
1522 відгуків
+380660165197
+380660165197
+380660165197
+380678175426
+380936192654
+380660165197
Viber
Интернет-магазин INTEX-UA

Дитячі мольберти

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Відповідь на питання, чи слід купити дитячий мольберт дитині, далеко не однозначний для деяких батьків, які уявляють собі мольберт тільки як атрибут художника–професіонала. Дитині ж, який не вчиться навичкам малювання в художній школі або образотворчої студії, досить купити альбом і фарби або олівці, а вже місце для малювання він знайде – за столом або навіть на підлозі.

На самому використання дитячого мольберта не тільки робить для дитини процес малювання більш зручним, приємним – адже кут огляду власноруч створюваної картини дозволяє оцінити, «побачити» її більш повно, а тому процес малювання стає більш цікавим, захоплюючим -  але і дозволяє зберігати правильну поставу, що дуже важливо для розвивається дитячого організму. Адже Не дарма мольберт є одним з головних атрибутів професійних художників.

Дитячий мольберт в загальних рисах являє собою дошку для малювання, закріплену на ніжках. Деякі моделі мають дві дошки для малювання або двосторонню дошку Двосторонні дошки часто буваю багатофункціональними – з одного її боку можна малювати крейдою, а інша сторона покрита металевою пластиною, на яку кріпляться  магнітні букви і цифри і на якій можна малювати спеціальними фломастерами, які потім легко стираються.

Як правило, дитячий мольберт обладнаний різними поличками, тримачами для пляшок з водою або рисувальними приладдям.

Практично всі моделі дитячих мольбертів компактно складаються і не займають багато місця в квартирі.

Дитячі мольберти виготовляють, як правило, з пластмаси або дерева. Другі більш надійні і довговічні, але мають більшу вагу, а тому самому дитині буває важко переставити їх з місця на місце. Пластмасові мольберти мають легку вагу, вони привабливі зовні, а моделі відмінно зарекомендували себе фірм не поступається в надійності дерев'яним.

Дитячий мольберт, природно, потрібно вибирати з урахуванням росту дитини. «Працюючи» за мольбертом, малюк повинен стояти прямо, так, щоб йому не треба було нахилятися або тягнутися вгору, щоб намалювати що-небудь в нижній або верхній частинах мольберта. Багато виробників для того, щоб батькам не доводилося купувати нові і нові моделі дитячих мольбертів підрослому дитині, виробляють дитячі мольберти-трансформери, що «ростуть» разом з дитиною за рахунок збільшення довжини ніжок мольберта. Крім того, деякі дитячі мольберти-трансформери можуть розкладатися в дитячі парти. Такі моделі, безсумнівно, зацікавлять батьків, які живуть у скрутних житлових умовах.

В цілому дитячий мольберт стимулює маляти до творчої діяльності, сприяє розвитку координації, творчих здібностей, уяви. Діти люблять «творити» за дитячим мольбертом, це набагато цікавіше і зручніше, ніж малювати або вивчати букви і цифри за столом. Щоб переконатися в цьому, достатньо купити дитячий мольберт.

В нашем интернет-магазин «Intex-ua» вы можете купить детский мольберт. Обращайтесь к нашим консультантов, они помогут вам выбрать модель, которая будет не один год радовать вашего ребенка и способствовать его гармоничному развитию.