Кошик
1948 відгуків
Інтернет-магазин INTEX-UA

Столики дитячі

в виде галереив виде списка

Підростаючи, ваш малюк не тільки проводить час в іграх на підлозі або на вулиці, у нього з'являються заняття, які вимагають зосередженості і зручного «робочого місця» - вона вчиться малювати, ліпити з пластиліну, складати пазли, розглядати картинки і вчити букви і цифри і т. д.

Маленькому чоловічкові незручно сидіти за дорослим столом, який розрахований на зростання дорослої людини. Наші хитрощі – підкласти щось під маленьку попу, щоб дитині не тягнутися ручками вверх до столу – трохи полегшують процес захопленої роботи, але і одночасно роблять його небезпечним. Адже маленький непосида незабаром захоче злізти з побудованій для нього «піраміди» і може впасти і забитися. Навіщо створювати складності собі і дитині, коли можна купити дитячий столик зі стільчиками, який стане особистим улюбленим робочим куточком дитини.

Вже починаючи з двох-трьох років дитячий столик зі стільчиками потрібен малюкові, щоб виробляти правильну поставу під час малювання та іншої діяльності за столом.

Крім того, дитині подобається в рольових іграх копіювати дорослих, наприклад, саджаючи друзів або іграшки на стільці за столиком і «пригощаючи» їх, а також і сам дитина може приймати їжу за своїм столиком, якщо йому це цікаво і зручно батькам.

Щоб малюку було зручно, і його постава була правильною, дитячий столик зі стільчиками потрібно вибрати залежно від росту дитини.

У наведеній нижче таблиці вказані рекомендовані педіатрами розміри дитячої меблів (висоти стільниці дитячого столика і сидіння дитячого стільчика в залежності від росту дитини.

Зріст, см

Висота стільниці, см

Висота сидіння стільця від статі, см

80-100

40

20

100-115

45

26

115-130

52

30

130-145

58

34

145-160

64

38

160-175

70

42

більше 175

76

46

     

Какой формы детский столик предпочтительнее – круглый или прямоугольный? Если вы планируете, что ребенок будет не только играть за столиком, но и рисовать, писать – вам следует купить детский столик со столешницей прямоугольной формы. Тогда локти малыша во время его творческой деятельности или учебы, или еды не будут свешиваться со стола, что не только более комфортно для него, но и помогает формировать правильную осанку с самого раннего детства.

Также при выборе обратите внимание на вес изделия. Детский столик и стульчики должны быть легкими, чтобы ребенок мог сам управиться с ними - переставить с места на место.

И, естественно, особое внимание уделите наличию сертификатов качества продукции, ведь детский столик со стульчиками должен быть в первую очередь безопасным для ребенка.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner