Кошик
1989 відгуків
Інтернет-магазин INTEX-UA

Коляски

Дитяча коляска, безумовно, один з найголовніших атрибутів в догляді за новонародженим малюком. Випускаються у наш час дитячі коляски-трансформери багатофункціональні, зручні у використанні батьками й комфортні для малюків. Така коляска може використовуватися протягом кількох років, «підлаштовуючись» під потреби зростаючого малюка – перетворюючись із зимової в літню або при зміні кута підйому спинки, підніжки і т. д.

Для комфорту малюка і мами виробники передбачили безліч корисних доповнень – відстібаються капюшони і чохли, перекидні ручки (таким чином ви можете відвернути коляску від вітру при русі або краще контролювати малюка), місткі корзини і сумки, накладки на ручки коляски, захищають від морозу і багато іншого.

Головні ж вимоги пред'являються до комфорту дитини і його безпеки.

Всі дитячі коляски, які пропонує вашій увазі інтернет-магазин «intex-ua», сертифіковані санітарно-гігієнічної службою України – вони зроблені з безпечних для дитини екологічно безпечних матеріалів. Поверхні колясок легко очищаються, а вкладиші стираються в пральній машині.

Велике значення має вага дитячої коляски. Традиційно більше часу з малюком проводить мама, і їй частіше доводиться управлятися з цим дитячим транспортним засобом. Дитячі коляски досить великої ваги – більше 15 кг – більш стійкі, а значить, більш надійні. Зазвичай це зимові дитячі коляски, які часто можуть бути модифіковані більш легкий літній варіант.

Дитячі коляски вагою від 6 до 15 кг – це прогулянкові полегшені коляски, в конструкції яких багато деталей з алюмінію і пластика. Вони, безумовно, більш комфортні для мами, але звертайте особливу увагу на їх стійкість.

Легкі дитячі коляски-тростини вагою до 6 кг. Як правило, вони компактно складаються, і їх легко перевозити навіть у міському транспорті.

Большое значение имеет и размер колес детской коляски. Если вам придется гулять с коляской по местности с плохими, ухабистыми дорогами – обязательно выбирайте коляску с большими колесами, вы оцените ее удобство и во время зимних заносов, и во время осеннее-весенней распутицы. Если же вокруг вас достаточно ровный асфальт, который вовремя очищается от снега и грязи, то вам подойдет детская коляска с небольшими передними колесами – они очень маневренны и облегчают общий вес коляски.

Надеемся, в нашем интернет-магазине «Intex-ua» среди разнообразия предлагаемых моделей вы найдете именно ту, которая удовлетворит всем вашим запросам и будет радовать отменным качеством.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner