Нова модель надувного крісла, відрізняється зручністю та комфортом, і при цьому має сучасний зовнішній вигляд. Завдяки своїй конструкції, крісло може розкладатися на спальне місце, висота при цьому складає 218 див. Крісло виготовлено з міцного вінілу з м'яким водовідштовхувальним флокированним покриттям. Широкі клапани дозволяє швидко надути або здути крісло для зберігання.
Надувне крісло-трансформер Intex 68565 підійде для тих, хто за одну ціну хоче придбати дві функціональні речі – це зручне одномісне спальне місце, яке за лічені секунди перетворюється в м'яке крісло, тобто чудове місце для відпочинку в будь-який час доби.
Надувне крісло-трансформер Intex 68565 ідеально підійде для гостей, для гуртожитку, на дачі і навіть на природі.
Крісло виготовляється з щільного полівінілу і має приємне флокіроване покриття. Така водонепроникна поверхня у разі забруднення легко чиститься.
До особливостей даного крісла можна віднести:
– товщина бічних стінок і верху надувного крісла складає 0,52 мм, товщина основи – 0,38 мм;
– завдяки вбудованому клапану 2-в-1 крісло можна швидко накачати і швидко спустити, використовуючи будь-насос для надувних ліжок;
– крісло поставляється в різнокольоровій пакувальній коробці, в якій можна буде його зберігати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Стан | Новий |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Тип | Надувне крісло |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 66 см |
| Довжина | 218 см |
| Ширина | 109 см |
- Ціна: 1 409 ₴






