Будь ласка, перед тим як зробити замовлення, обов'язково зателефонуйте менеджеру. Дякую за розуміння!
Надувне крісло Intex 68557 Футбольний м'яч повторює забарвлення футбольного м'яча і приймає форми вашого тіла, що сприяє хорошому розслабленню та відпочинку.
Може бути використане вдома і на вулиці.
Легко чиститься за допомогою вологої тканини.
Розміри надувного крісла Intex 68557 Футбольний м'яч: 108х110х66 див.
Вага: 2 кг
Максимально допустиме навантаження: 100 кг
Матеріал - високоякісний ПВХ (поливинлхлорид). Стійкий до ударів і зминання, гіпоалергенний, водовідштовхувальний. Товщина стінки – 0,45 мм
Може бути використаний насос будь-якого виду. Насос купується окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Тип | Надувне крісло |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Матеріал | ПВХ |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 66 см |
| Довжина | 108 см |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 622 ₴







