Внесіть нотку кольору у свій дім чи сад із кріслом Empire Green від Intex!
Елегантний і барвистий дизайн цього надувного крісла передає радість у кожну кімнату будинку, а м’яке ворсисте оксамитове покриття з боків і в центральній частині робить сидіння зручним і розслаблюючим.
Елегантний і барвистий дизайн цього надувного крісла передає радість у кожну кімнату будинку, а м’яке ворсисте оксамитове покриття з боків і в центральній частині робить сидіння зручним і розслаблюючим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Комплектація насосом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Надувне крісло |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 112 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Висота | 109 мм |
| Вага | 3 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | флокіроване покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴








