Подивитися всі товари компанії "Intex-ua" Особливості: Каталка Feber Push N'go 5 в 1 — багатофункціональна каталка, яка може використовуватися вже з 10 місяців. Батьківська ручка регулюється за висотою, є бампер і підніжка — все це знімається, забирається. Кермо зі світловими та звуковими ефектами. — Звукові ефекти — Розмір: 82x49x94
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feber |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Машинка |
| Висота | 94 см |
| Довжина | 82 см |
| Ширина | 49 см |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 173 ₴








