Конструктор дитячий Хуторок-М 20 деталей Оріон 627 Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію, колірну гаму та характеристики товару без попереднього повідомлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оріон |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стать | Унісекс |
| Тип конструктора | Блочний |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Висота упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴



