Килимок Мозаїка MR 1273 EVA, пірати, 9 дет., пазли, мікс кольрів, 30-30-8 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок-пазл |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | EVA |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 9 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴



