Будь ласка, перед тим як зробити замовлення, обов'язково зателефонуйте менеджеру. Дякую за розуміння!
Надувне крісло Intex 68584 бордове. Спеціальне флокіроване покриття .
Розмір крісла 122-127-81 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Стан | Новий |
| Колір | Бордовий |
| Тип | Надувне крісло |
| Матеріал | ПВХ |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 127 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 81 см |
| Довжина | 122 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 303 ₴




