Будь ласка, перед тим як зробити замовлення, обов'язково зателефонуйте менеджеру. Дякую за розуміння!
Нове надувне крісло Intex 68880 Splash Lounge доставить Вам справжнє задоволення під час відпочинку або проведення дозвілля! Крісло має приємну спинку, яка дозволить розслабитися, витягнувшись на повний зріст. Також крісло має відмінний дизайн та приємне покриття, схоже на велюр. В шезлонгу передбачена спеціальна камера для води, що надає стійкості при сильному вітрі.
Характеристики надувного крісла:
Розміри: 84x170x81 див.
Максимальне навантаження: 100 кг
Вага: 3,1 кг
Насос купується окремо.
Виробник: Intex
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Стан | Новий |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 84 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 81 см |
| Довжина | 170 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 062 ₴




