Басейн каркасний BestWay (56408) з фільтр-насосом 305х76 см
4 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56408
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Будь ласка, перед тим як зробити замовлення, обов'язково зателефонуйте менеджеру. Дякую за розуміння!
Басейн з каркасом Bestway 56408 синій
Садовий басейн з утримувачем і насосом-фільтр Bestway 56408 це відмінне оснащення саду в спекотні літні дні. Виготовлений зі спеціального матеріалу - неймовірно міцного і стійкого до погодних умов.
Особливості продукту:
діаметр: 305 см
висота: 76 см
вага: 23 кг
об'єм: 4678
насос-фільтр потужністю 220-240V
продуктивність насоса 1249 л/год
додаткове обладнання: фільтр для насоса
Підстаканник для напоїв х 2 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 4678 л |
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 23 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴












